DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY już 29 lutego 2024 r. o godz. 16.00.

Serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH, którzy chcą:
👍poznać kreatywnych nauczycieli,
👍spędzić aktywnie czas ,
👍zobaczyć nasze klasopracownie (planetarium, halę sportową, salę SI, salę taneczną i inne)
👍uczyć się w przyjaznej szkole.

Zapraszamy.
Przyjdź do NAS!

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY to też możliwość zajrzenia do jadani i spróbowania smakołyków zrobionych przez nasze wspaniałe Panie z kuchni.

Wychowujemy w duchu chrześcijańskim. Troszczymy się o rozwój duchowy, patriotyczny i kulturalny naszych uczniów. Proponujemy rodzicom spotkania i warsztaty wspierające ich w trudach wychowawczych. Dla rodziców, którzy chcą wzmocnić więź z Bogiem, organizujemy kwartalne Dni skupienia. Szkoła otrzymała certyfikat „Szkoły przyjaznej rodzinie”.
Uczymy odpowiedzialności i wzajemnego szacunku. Uczniowie nasi osiągają wysokie wyniki edukacyjne; rozwijają się zgodnie ze swoimi talentami na zajęciach pozalekcyjnych. Dzieci uczą się w małolicznych klasach. Potrzebę ruchu u dzieci zaspokajamy, pozwalając na spędzanie długich przerw na hali sportowej. Dbamy również o bezpieczny klimat cyfrowy.
Inne atuty szkoły to z pewnością atrakcyjny budynek, dobre warunki lokalowe, pyszne obiady, jasne zasady, dbanie o granice zachowania, wycieczki, konkursy i integracja uczniów, nowoczesne metody, miła atmosfera. Najwyższy standard funkcjonowania i edukacji zarówno wśród szkół publicznych, niepublicznych katolickich, i niepublicznych świeckich.

Czekamy na WAS!
Podczas DNIA OTWARTEGO SZKOŁY – możliwość zapisu dziecka do szkoły.
Zapraszamy na naszego facebooka: https://www.facebook.com/profile.php?id=100055148365705

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY