Konkurs „Kangur matematyczny 2024” – wyróżnienia

Klara Wójcik, kl. IIB  – „Żaczek”
Danuta Perkowska, kl. IIA 

Jakub Szumiński, kl. IVA          – „Maluch”
Franciszek Rembeliński, kl. IIIA     

Antoni Matysewicz, kl. VB            – „Beniamin”
Józef Rembeliński, kl. VB                     

Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES.PLUS-LINGUA.PLUS (Edycja, jesienna 2023)

Michalina Sidorska, kl. IIIA (laureatka I stopnia z wyróżnieniem)
Aleksandra Perkowska, kl. IVA (laureatka I stopnia z wyróżnieniem)

Jakub Łysoń, kl. VIA          (laureat I stopnia)
Zofia Kozłowska, kl. VIIA   (laureatka I stopnia)
Błażej Kosk, kl. VIIIB          (laureat I stopnia)

Izabela Ciborowska, kl. VIA     (laureatka II stopnia)
Rozalia Kujawa, kl. IVB         (laureatka II stopnia)

Maja Szmurło, kl. IIIA (laureatka III stopnia)
Franciszek Rembeliński, kl. IIIA  (laureat III stopnia)
Aleksandra Kołdys, kl. IVA (laureatka III stopnia)
Aleksandra Brzozowska, kl. VA  (laureatka III stopnia)
Dmitrij Yemelianczyk, kl. VIA (laureat III stopnia)
Hubert Lewkowicz, kl. VIIIB  (laureat III stopnia)

Marcelina Dąbrowska, kl. VIIA    (laureatka IV stopnia)
Jan Kwedlo, kl. VIA          (laureat IV stopnia)

Józef Rembeliński, kl. VB          (laureat V stopnia)
Adam Kołdys, kl. VIA           (laureat V stopnia)
Tomasz Kucejko, kl. VIA          (laureat V stopnia)

„Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus. Matematyka”
Jakub Szumiński, kl. IVA          (laureat I stopnia)
Tymon Sienicki, kl. IVA          (laureat III stopnia)
Zofia Sienicka, kl. VIIA (laureatka IV stopnia)
Aleksandra Kołdys, kl. IVA (laureatka V stopnia)
Zofia Kozłowska, kl. VIIA (laureatka V stopnia)

GRA MIEJSKA „Z Marszałkiem po Białymstoku” – I miejsce
Antonina Mikołajczuk, kl. VIIB
Zofia Sienicka, kl. VIIB
Wiktor Pawlicki, kl. VIIIB
Maurycy Wnuczko, kl. VIIIB

WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI „I ażeby coś robić, zostałem poetą” – wiersze Aleksandra Fredry
Zofia Kozłowska, kl. VIIA – I miejsce

Ogólnopolski konkurs matematyczny LEON

Franciszek Rembeliński, kl. IIIa     (laureat)
Ignacu Rudź, kl. IIIa     (laureat)
Gustaw Safiejko, kl. IIIa      (laureat)
Aleksy Wojciechowicz, kl. IIIa      (laureat)
Konrad Wysocki, kl. Ia                    (laureat)
Krzysztof Bujko, kl. Ia                    (laureat)
Maria Sadowska, kl. Ia                    (laureatka)

Ogólnopolski konkurs  LEON – zintegrowane sprawności

Klara Wójcik, kl. IIa                 (laureatka)