Szanowni Rodzice,

serdecznie zapraszamy do udziału w Warsztatach Ojców z Synami „Imperium Rzymskie”.

Uczestnicy warsztatów będą mieli unikatową okazję, żeby wcielić się w żołnierzy Legionów Rzymskich. Własnoręcznie wykonają miecze, hełmy, tarcze i tuniki Legionistów. Zarówno ojcowie, jak i synowie pogłębią wiedzę w zakresie strategii wojennych Starożytnego Rzymu. Sprawdzą się w walce broniąc Imperium. Ponadto będzie to przestrzeń wspólnych zmagań sportowych, gier i wspaniałej zabawy w męskim gronie.

Osoba prowadząca warsztaty:

Pan Grzegorz Meck (ojciec 2 synów) jest nauczycielem techniki z Gdańska. Człowiek, który od kilkunastu lat organizuje Ogólnopolskie Wakacyjne Wyprawy Ojców i Synów o tematyce m.in. ,,Turniej Rycerski’’, ,,Odyseja Kosmiczna’’, ,,Dziki Zachód’’, ,,Powstanie Warszawskie’’ i wiele innych. W uznaniu za swą działalność Pan Grzegorz w 2022 r. otrzymał nagrodę od Abp Tadeusza Wojdy  „Pro Ecclesia et Populo” (Dla Kościoła i Narodu).

czas i miejsce warsztatów

Warsztaty odbędą się 2-3 marca 2024 r. w Szkole Sióstr Misjonarek w Białymstoku.

2 marca – sobota w godz. 9.00-17.00
3 marca – niedziela w godz. 10.30-15.30.

Wiek synów: klasy „0” – „8”. (Ojciec może zapisać się z więcej niż z jednym Synem)

Koszt inwestycji: 150 zł od każdego dziecka
Zapisy trwają do 17 lutego 2024 r. drogą elektroniczną: email ze zgłoszeniem na szkola@misjonarki.plimię i nazwisko Ojca i Syna – oraz wpłata 100 zł zaliczki na konto szkoły
z dopiskiem Zaliczka Imperium Rzymskie).
Wpłata 100 zł zaliczki na konto szkoły jest warunkiem zapisu, zaś pozostałe 50 zł będzie trzeba wpłacić do 29 lutego 2024 r. Zaliczka jest konieczna z uwagi na koszt materiałów do warsztatów. Ojcowie nie płacą, ponieważ wszystkie rzeczy, które będą wykonywane, są w zestawie dla dziecka.
Warsztaty są dofinansowane przez Szkołę Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny.
Obiad – bezpłatny.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego liczy się kolejność zgłoszeń.

Gorąco zachęcamy, warto inwestować w Ojcostwo!