Co o zajęciach dodatkowych w szkole każdy rodzic Wiedzieć powinien?

Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz...

Lista zajęć dodatkowych

My o tym wiemy i dlatego przygotowaliśmy listę zajęć dodatkowych tak, żeby harmonijnie wzmacniać zarówno te twarde, jak i te miękkie kompetencje. Ułożyliśmy je tak, żeby każde dziecko opuszczając nasze mury, miało nie tylko świetne osiągnięcia naukowe, ale też świetną bazę umiejętności miękkich, które pozwolą mu zdobyć świat!

RADOŚĆ DZIECI
4 star rating
4 star rating
4 star rating
4 star rating
4 star rating

Igła z nitką & Młody kreator mody

Pod kierunkiem p. Grażynki, wykwalifikowanej krawcowej z pasją, oferujemy zajęcia z szycia oraz projektowania mody. Uczniowie, zdobywając podstawy krawiectwa, mają szansę na rozwijanie własnej kreatywności i umiejętności manualnych, co przyda się w przyszłych, może nawet zawodowych projektach!

Mażoretki

Pani Ania, absolwentka AWF, prowadzi nasze energiczne dziewczęta z klas IV-VIII w przygotowaniach do taneczno-marszowych występów. Warto zobaczyć, jak nasze uczennice zdobywają umiejętności zespołowej pracy i precyzji, dodając blasku szkolnym uroczystościom!

Piłka nożna

Z pasją i zaangażowaniem pan Paweł przekazuje chłopcom sztukę dokładnych podań i strzałów do bramki. Każdy trening to rozwijanie koordynacji, zespołowego ducha i sportowego charakteru.

Kodowanie na dywanie

– Pani Ela wprowadza najmłodszych (klasy I-III) w fascynujący świat kodowania. Zajęcia te stawiają na zabawę i wszechstronny rozwój, aby od najmłodszych lat rozbudzać zainteresowania technologiczne.

Zajęcia kulinarne

– Odkryjcie kulinarne tajemnice z panią Renią, która inspiruje uczniów do przygotowywania pysznych przekąsek i ciast. Czy jest coś lepszego niż nauka przez praktyczne doświadczanie – a przy okazji smakowanie własnoręcznie przygotowanych dzieł?

Zwinny maluch

Najmłodsze dzieciaki razem z panią Karoliną zdobywają umiejętności motoryczne, przechodząc przez różnorodne tory przeszkód. Idealne połączenie zabawy i edukacji fizycznej już od najmłodszych lat!

Caritas

Pod opieką s.Juliuszy i s.Weroniki, uczniowie biorą udział w tworzeniu ozdób i dekoracji na świąteczne kiermasze. Działalność ta nie tylko uczy empatii i współpracy, ale także wspiera szczytne cele, jak adopcja dzieci z Afryki.

Szachy

Poznajcie królewską grę, która rozwija strategiczne myślenie i umiejętność planowania. Ciekawe, cotygodniowe spotkania nad szachownicą przekształcają teorię w praktykę intelektualnej rywalizacji.

Breakdance

P. Kacper wprowadza uczniów w świat dynamicznych i akrobatycznych ewolucji tanecznych. Możliwość rozwijania umiejętności tanecznych oraz fizycznych to tylko początek!

One, Two, Three – mówisz Ty!

Dzięki p. Pawłowi, nauka języka angielskiego staje się przyjemnością. Przełamywanie barier językowych poprzez zabawę to świetny sposób na efektywne i szybkie przyswajanie nowych słówek.

Młody technik

Zaangażowana p. Ewa rozbudza i rozwija wrażliwość estetyczną, a także indywidualne zdolności uczniów, ich wyobraźnię i twórcze myślenie. Panująca atmosfera przyjaznej pracy sprzyja powstawaniu więzi w grupie, wyzwala u dzieci radość tworzenia i wiarę we własne uzdolnienia. 

Muzyczna Bajkolania

Zabawy ruchowe przy dźwiękach muzyki pozwalają wzbudzać u dzieci ciekawość muzyczną, przeżywać oraz interpretować usłyszane dźwięki na swój indywidualne sposób. Pani Justynka troszczy się, by każde zajęcia były barwne, rozśpiewane i roztańczone! 

Ścianka wspinaczkowa

Dzieci zdobywają ściany wspinaczkowe, poznają sprzęt i zasady bezpieczeństwa. Wszystko w dobrym balansie pomiędzy zabawą i nauką pod okiem p. Edytki – miłośniczki wspinaczek górskich oraz p. Martynki, uwielbiającej aktywność fizyczną! 

Świat fantazji Zajęcia plastyczne

Czas spędzony z p.Dorotką – artystką malarką – to nie tylko miłe i kreatywne spędzanie wolnych chwil, ale również możliwość realizacji różnorodnych pomysłów artystycznych i ogrom pozytywnych emocji. Dzieci uczęszczające na zajęcia plastyczne budują zdolności i cechy osobowościowe, przydatne w szkole i dorosłym życiu!