Pierwsze w naszej szkole warsztaty Ojców z Synami odbyły się pod nazwą „Imperium Rzymskie„.
Wiemy, że nic tak nie buduje dobrych relacji z dzieckiem, jak spędzenie z nim wolnego czasu i przeżycia.

W miniony weekend, tj, 2 i 3 marca w naszej szkole spotkali się Ojcowie wraz z Synami na fantastycznych warsztatach. Warsztaty poprowadził Grzegorz Meck – założyciel szkoły podstawowej dla chłopców. Pan Grzegorz jest również nauczycielem techniki i religii w Szkole Podstawowej dla Chłopców „Fregata” w Gdańsku oraz organizatorem wielu tematycznych obozów w czasie wakacji.

W sobotę i niedzielę od bystrym okiem p. Grzegorza, synowie przy współpracy z tatusiami wykonali zbroję legionisty: miecz, tarczę, hełm i tunikę. Po zajęciach okazało się, że tory sprawnościowe, czy szyk bojowy – też nie są im obce. Były też musztry, pojedynki i bitwy legionistów. Wspaniała zabawa, niezapomniany czas, który Ojcowie poświęcili na budowanie relacji ze swoimi synami.
W wolnej chwili chłopcy mogli pobawić się, a nawet zagrać mecz piłki nożnej na hali sportowej.

Te dwudniowe warsztaty ojców z synami to była świetna okazja, aby zacieśnić ojcowskie więzy.

Serdeczne podziękowania przesyłamy prowadzącemu warsztaty –
p. Grzegorzowi Meck za zorganizowanie interesujących warsztatów, pasję, zaangażowanie i kreatywne podejście do przekazania wiedzy nt. Imperium.
Panu Grzegorzowi życzymy wiele satysfakcji w pracy w szkole oraz realizacji wszystkich życiowych zamierzeń

Dziękujemy wszystkim ojcom, którzy znaleźli czas i mieli ochotę na wspólne warsztaty z synami.
Pamiętamy również i przesyłamy podziękowania wszystkim mamom, które zostały w domu, żeby zaopiekować się pozostałym potomstwem 🙂
Do zobaczenia na kolejnych warsztatach!

Planowane są już kolejne warsztaty ojców z synami. Tym razem będzie to kilkudniowy wyjazd pod hasłem „Chwała Bohaterom 1944″. Szczegóły nt. wakacyjnych wypraw na stronie.